Yüksekdağ Çamlıca

Yüksekdağ Çamlıca

Hayattan Beklentisi Yüksek Olanlara...Yüksekdağ Çamlıca hayattan beklentisi “yüksek” olanlar için, İstanbul’un en etkileyici boğaz manzarasına sahip Çamlıca’da hayat buluyor. Şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzakta, doğayla iç içe, her şeyiyle en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir yaşam alanı...

Yalnızca 36 ayrıcalıklı aileye ev sahipliği yapacak Yüksekdağ Çamlıca, 278 m² ile 410 m² genişliğindeki tümü boğaz manzaralı, 4,5+1 ve 6,5+1 dublekslerden oluşuyor.

Yüksekdağ Çamlıca her bir konutun kendisine ait bahçesi veya terası olan, doğayla bütünleşen, insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerin kullanıldığı butik bir proje…

İnce zevklere hitap eden premium detaylar, göz alıcı peyzaj tasarımı, 5 yıldızlı otel konforundaki 3.000 m2’lik sosyal tesisler, akıllı ev otomasyon sistemli yaşam alanları,  ulaşım akslarına yakın lokasyon ve çok daha fazlası bu projede sizleri bekliyor.

Yüksekdağ Çamlıca projesi, Çevreyoluna 2 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 4 km,  Avrasya Tüneli’ne 6 km, Üsküdar İskelesi'ne 5 km, Kadıköy’e 7 km mesafede konumlanıyor.  Ayrıca 5 km’lik mesafe içerisinde Emaar Square, Akasya AVM, Capitol AVM, Çamlıca Tepesi, Acıbadem, Altunizade ve sahil bulunuyor. 

Detaylar