KAPAKLI LONCA-1 SANAYİ MERKEZLERİ

KAPAKLI LONCA-1 SANAYİ MERKEZLERİTürk Sanayisinin Yeni Nesil Üretim Üssü
Modern yatay mimarisi, sanayinin ihtiyaçları için düşünülmüş geniş caddeleri, peyzaj alanları, yüksek tavanlı geniş iç mekanları ve otopark alanları ile benzersiz bir iş yaşamı.

EKONOMİNİN KALBİ BURADA ATIYOR!
Lonca Sanayi Merkezleri, Türk ekonomisine güç katarak hızla gelişen sanayi bölgeleri ile önemli lojistik ve ulaşım merkezlerinin kesişim noktasında yer alıyor.

İŞİNİZE İYİ GELECEK
Toplam inşaat alanı 48.928 m² olan KAPAKLI LONCA-1 SANAYİ MERKEZLERİ, ihtiyaca göre 500 m²’den 12 bin m²’ye büyütülebilen üniteler sunan Lonca Sanayi Merkezleri; tavan yüksekliğinin tır ve nakliye araçlarına göre ayarlanabildiği, tamamen modüler bir sistemle işlerinizi kolaylaştırıyor.

MODERN SANAYİDE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEK
Çevreye olan saygısını tasarımının kalbine taşıyan Lonca Sanayi Merkezleri; blok çatılarında kurguladığı, güneş enerjisi panelleri eklemeye uygun tasarımı ile tertemiz bir geleceğe kalite imzasını atıyor. 

Güneş enerjisi sistemlerinin kurulumuna uygun çatı panelleriyle; iş yeri sahiplerinin ve kiracılarına ekstra enerji kaynağı sağlayabilmeleri, elektrik giderlerinin düşürülmesi ve daha sürdürülebilir bir iş yaşamı için gerekli tüm altyapıyı sağlıyor.

Detaylar