Başkanın Mesajı

Bugün, dinamik, becerili ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyorum. Çalışma süremiz içinde başladığımız her işi zamanında tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik. Kuruluş günlerimizdeki zor şartları ve olanakları düşündüğümde, bugüne kadar birlikte olduğumuz arkadaşlarımızı özverili, sabırlı ve kararlı çalışmaları nedeni ile kutlamak isterim.

Çalıştığımız insanlara her zaman güvendik ve onların da güvenini kazanmaya özen gösterdik. Bu güvenden aldığımız güçle birçok işi, tam zamanında ve en üst nitelikte, birlikte başardık. İnşaat, Tekstil, Enerji sektörlerinde yaptığımız işlerle ülkemiz ekonomisine, kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunduk.

İşlerimizi yaparken kaliteye her zaman önem verdik ve bu tutumumuz nedeni ile iş yaptığımız herkesin güvenini kazandık. Taahhüt etmiş olduğumuz her işi zamanında en üstün kalite de tamamlayarak teslim ettik.

Çalıştığımız her alana da personelimizin ve çevremizin güvenliğini her şeyin önünde tuttuk, bu alanda gereken her türlü tedbiri aldık. İş güvenliği, Trafik güvenliği, yanı sıra çevreyi korumaya da ayrıca özen gösterdik.

Önümüzdeki yıllardaki hedefimiz, gelişen teknolojiyi çok yakından izleyerek, firmamızı daha da güçlendirmek olacaktır. Birikimimiz, imkânlarımız ve deneyimli personelimiz ile çok daha önemli projelere adımızı yazacağımıza inancım tamdır.

Avrupa birliği sürecine girmiş bulunan ülkemizin hedeflerine uygun olarak, firmamızın da önümüzdeki yıllarda hedefi uluslararası iş yapan dünya şirketleri arasındaki yerini almak olacaktır.

BEKİR YÜKSEKDAĞ
Yüksekdağ Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı