Grup Şirketleri

YÜKSEKDAĞ GAYRİMENKUL

YÜKSEKDAĞ GAYRİMENKUL

Yüksekdağ Gayrimenkul A.Ş olarak 2007 yılında faaliyete başlayarak, inşaat ve danışmanlık sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Geçmişte kazanılan tecrübeler ile günümüz teknolojisini birleştirerek bir sinerji oluşturup her alanda yeni ve farklı projeler geliştirmek için çalışıyoruz.

WEB SAYFASINA GİT
YÜKSEKDAĞ MEKANİK

YÜKSEKDAĞ MEKANİK

YÜKSEKDAĞ MEKANİK olarak 2007 yılında faaliyete başlayarak, inşaat ve danışmanlık sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Taahhüt sektöründe; altyapı ve üstyapı işleri olmak üzere kamu ihtiyaçlarını inşa ederek devletimize ve milletimize hizmet vermekteyiz.

WEB SAYFASINA GİT
BA ENERJİ

BA ENERJİ

Şirketimiz 2013 yılında ham petrol ve petrol ürünlerinin uluslararası pazarda lojistik ve ticaretin yapılması amacıyla kurulmuştur. Firmamız genç olmasına karşın, sahip olduğu ortakların deneyimli ve uzman kadrosu ile ülkemizin mevcut alt yapısını efektif olarak kullanarak üretilen ham petrolün dünya piyasalarına sunulmasında ve akaryakıt ürün ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli hizmetler sunmaktadır.

WEB SAYFASINA GİT
KUPON ÖRME

KUPON ÖRME

2012 yılında tekstil sektöründe faaliyete başlamış olan Kupon Örme üretimini halen İstanbul Beylikdüzü’nde gerçekleştirmektedir. Ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Kupon Örme, masa örtüsü, runner, fiskos ve DEKORA markasıyla perdelik jakarlı örme tüller, ip perdeler ve jarse brode altı zeminler gibi çeşitli ürün yelpazesiyle sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

WEB SAYFASINA GİT