İnsan Kaynakları

  • Ana Sayfa /
  • Bize Ulaşın /
  • İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Yüksekdağ İnşaat olarak firmamızı büyük bir aile olarak görüp takım ruhuna sahip çalışanlarımızla uzun süreli bir beraberlik öngörüyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza karşı temel görevlerimiz güvenli, huzurlu, adil, ekonomik ve sosyal imkanlara önem veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan çağdaş bir çalışma ortamı sağlamaktır.

Çalışanlarımızdan temel beklentilerimiz de takım ruhuna önem vermesini, gelişime ve yeniliklere adaptasyon, firmasıyla gurur duymasını ve firmasını en iyi şekilde temsil etmesini, doğruluğu ve profesyonelliği önde tutarak işinde fark yaratacak bir ekip anlayışında olmasını bekleriz.

Yüksekdağ İnşaat, her çalışanını nitelikli, insan ilişkileri güçlü, yeniliklere açık, hızlı çözümler üreten, vizyoner, ekip çalışmasına inanan, müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş özellikte bireylerden seçer.

Kurumun değerlerini ve ilkelerini, çalışanlarının iş ortamlarına, ahlaki ve etik değerlerine, bireysel sorumluluklarına, bilgi ve becerilerini en iyi şekilde kullanmalarına yol açacak şekilde taşır ve sürdürülebilir olmasını sağlar.

Doğru işe doğru aday yerleştirmek için yetkinliklere çok önem verir ve bu doğrultuda çalışmalar yapar. Çalışanlarının hem mesleki hem bireysel gelişimi için uygun ve modern iş yönetim politikalarını benimser.

Adınız, Soyadınız,

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

CV

Mesaj

İnsan Kaynakları Politikamız